image

Faaliyetlerine 2001 yılında başlayan ‘Asal Yapı’ inşaat sektöründe 30 yılı aşkın bir birikimi içinde barındırmaktadır.

Tamamladığı 1000’in üzerinde konut ve işyeri ile Adana’da inşaat sektöründe öncü olmanın haklı gururunu yaşamıştır. Müşteri ve iştiraklerine çözüm odaklı bir hizmet anlayışını benimseyen ‘Asal Yapı’ gelişerek değişme prensibinden asla ödün vermemektedir.

Vizyonumuz

Sağlam ve nitelikli hizmet anlayışımıza, değişen teknoloji ve insan kaynağını adapte etmede sektörde öncü olmak.

Misyonumuz

Bünyemizde bulunan tecrübeli, dinamik ve sektörü okuyabilen ekibimiz ile, müşteri ve çözüm ortaklarımıza maksimum katkıda bulunmak.

İSG Politikamız

Firmamız faaliyetlerinin her aşamasında iş sağlığı ve güvenliğini temel politika olarak benimsemiştir.
Önceden tedbir alarak iş sağlığı ve güvenlik riskini minimuma indirmek,
Değişen teknolojiyi en makul şekilde kullanmak,
Bu alanda uzman çözüm ortaklarıyla işbirliği yapmak,
Tüm çalışanları eğitim sürecine tabi tutarak bu konuda farkındalık yaratmak, firmamızın olmazsa olmazıdır.

Çevre Politikamız

Çevrenin korunması ve doğanın denge unsuru üzerine kurulduğunu benimseyen anlayışımız, bünyemizdeki her fert tarafından öncelik kabul edilmiştir.

Proje anlayışımız; insan ve doğayı iç içe kılan, her türlü ulusal ve uluslararası mevzuatların üzerinde çevrenin korumasını önemsemektir.

Yönetim Kurulu Başkanı

Ali Demirçalı 1 Nisan 1965'te Elazığ Sivrice'de doğdu. Babasının adı Memet, annesinin adı Nesli'dir.

Çocukluk yıllarından itibaren inşaat sektörünün her aşamasında çalışmış olan Ali Demirçalı, Ara İnş. Ltd. Şirketi, A.F.D. Yapı Ltd. Şirketi, Asal Yapı Ltd. Şirketi ve Astay İnşaat Turizm Sanayi Ltd. Şti. firmalarının kurucu ortağı olarak görev yapmıştır. Adana Genç İş Adamları Derneği Yönetim Kurulu Üyeliği, Türkiye Genç İşadamları Konfederasyonu Yüksek İstişare Kurulu Üyeliği ile Güney ve Güneydoğu Genç İşadamları Federasyonu Haysiyet Kurulu Üyeliğinde bulundu. Birçok sivil toplum kuruluşunun çalışmalarında ve sosyal sorumluluk projelerinde görev aldı.

24. dönemde milletvekili seçilip, TBMM Milli Savunma komisyonunda yer alarak Adana’ya siyasi olarak da en üst düzeyde katkı sunmaya çalışmıştır.

Faal olarak A.F.D. Yapı Ltd. Şirketi ve Asal Yapı Ltd. Şirketi’nin yönetim kurulu başkanIığını yapan Ali Demirçalı, evli ve 2 çocuk babasıdır.